LIGHT BOX TEKSTİL KUMAŞ BASKI

Işıklı Tabelada Yeni Trend

Işıklı tekstil baskı ile üretilen ledbox tabelalar (Tekstil panoları, Tekstilbox, Lightbox olarak da geçiyor) kısa zamanda en popüler tabela uygulamaları arasında yerini aldı. Klasik panolara göre çok daha pratik, uygun maliyetli, görselleri kolayca değişen ışıklı tekstil baskı panolar performans olarak da çok başarılı. Berger kumaş led aydınlatma ile harika bir görüntü sağlıyor.

 

Kumaş, ışık geçirgenliği özelliği sayesinde, arka plan aydınlatmalı tabelalarda geleneksel basılı duratrans ve pleksiye karşı mükemmel bir alternatif haline gelmiştir. Arkadan aydınlatılmış kumaş grafiğinin kenarları silikon dikilerek ve çerçevesiz bir ışık kutusuna sıkı bir şekilde gerilir. Aydınlatılmış kumaş görüntüsünü pürüzsüz, çerçevesiz bir görünüm ile elde edebilirsiniz. Gelişmiş ışıklı baskı sistemlerimiz ile yoğun renklerde basılmış görseller, netlik ve renk kontrastında mükemmellik yaratmaktadır.

Düz Çerçevesiz Görünüm

Silikon kenarlara sahip ışıklı kumaş baskı sayesinde düz çerçevesiz görünüm sağlanabilmektedir. Ufak bir hareket ile gerdirilerek alüminyum profil kanallarına sıkıştırılan silikon kenarlar ile bu görüntüyü elde etmektedir.

Zengin, Canlı Görüntü Kalitesi

Özel baskı modlarımız sayesinde kumaş üzerinde doygun ve gerçek renkler. Yoğun ışık kaynağına rağmen renklerde herhangi bir açılma gözlemlenmeden canlı renkler elde edilebilir.

Dengeli Aydınlatma

Işıklı kumaş baskıda yoğun led ışıkları belli olmadan veya görsel renkler solmadan baskı elde edebilirsiniz. Sadece zengin ve aynı zamanda her noktayı eşit aydınlatan sistemler markanızı mükemmelliği ile yansıtabilir.

Baskılı kumaş lightbox, saydam su geçirmez kumaş Açık lighboxes baskılı saydam, kumaş lightbox tabela

 

3 Yorum

Yorum Yap

 1. Sedat Demirağ
  Reply

  Sayın yetkili
  146 cm x 235 Cm ebatlarında Light BOx baskı + Kenar fitil dikimi bitmiş halde fiyat verebilir misiniz ?

 2. 3d deoor
  Reply

  Laytbaks m2 baskı fiyatı nedir

 3. Admin Admin
  Reply

  16$ olmakta

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.