Alüminyum Çerçeveler: Afiş ve posterlerinizi sergileyebileceğiniz açılır ve kapanır alüminyum ürünler. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde üretilebilir ve ahşap, altın görünümlü alüminyum çerçeveler de sitede bulunmakta.
Broşürlükler: Broşürlerinizi fuar alanlarında, organizasyonlarda ve mağazalarda sergileyebileceğiniz reklam ürünler. Broşür stand çeşitleri bakacak olursak istediğiniz boyutlarda alınlıklı, alınlıksız, eğimli, yatay, katlanır ve ayaklı şekilde siteden ürünlere ulaşabilirsiniz.
Poster Panolar: Posterlerinizi ve Afişlerinizi fuarlarda, alışverişveriş merkezlerinde ve organizasyonlarda sergileyebileceğiniz, ayaklı, alınlıklı, sürgülü çeşitleri bulanan reklam panoları bulunmakta.
Işıklı Panolar: Poster ve Afişlerinizi daha ilgi çekici ve ışıklı bir şekilde fuar alanlarında organizasyonlarda gösterebileceğiniz sizin tercihinize göre içinde florasan ve led ışık olan ince ve ayaklı çeşitleri bulunan bir diğer ismi ile ışıklı tabelalar bulunmakta.
Yönlendirme Panoları:Fuar alanlarında ve organizasyonlarda ürünlerinizi tanıtabileceğiniz müşterilerinizi yönlendireceğiniz bilgilendirme panoları bulunmakta.
Kaldırım Panoları: Kaldırımlarda, alışveriş merkezlerinde ve mağazaların önlerinde ürünlerinizi firmanızı tanıtan afişlerinizi ve posterlerinizi sergileyen reklam panoları bulunmakta.
Reklam Dubaları:Kaldırımlarda ve yollarda sizleri tanıtan devrilmeyen çeşitleride bulunan plastik üzeri folyo kaplı dubalar bulunmakta.
Reklam Bayrakları:Kaldırımlarda ve yollarda müşterilerinizin ilgisini çekicek dalgalanan damla ve poster çeşitleri olan bayraklar bulunmakta.
Roll Up Banner: Fuar alanlarında, organizasyolandarda ve konferanslarda firmanızın tanıtımını yapan fuar stand’larının yanlarında bulunan aksamı alüminyum baskısı vinil ve roll up kağıda olan kurmalı aksamı sayesinde görseli değişen reklam ürünleri bulunmakta.
Quick Banner (L Banner):Organizasyonlarda ve konferanslarda firmanızın tanıtımını yapan aksamı alüminyum, baskısı vinil kağıda olan tek bir çubuk ile durmasını sağlayan reklam ürünleri bulunmakta.
X Banner:Ürün tanıtımlarında ve seminerlerde mağaza içlerinde firmanızın tanıtımını yapan aksamı alüminyum, baskısı vinil kağıda olan arka tarafı x harfine benzeyen reklam ürünleri bulunmakta.
Cross Banner: Kongrelerde ve etkinliklerde görsel sunum yapmak için firmanızın tanıtımını yapan aksamı alüminyum, baskısı vinil kağıda olan alt tarafı çapraz olan reklam ürünleri bulunmakta.
Tanıtım Standları: Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve marketlerde ürünlerin tanıtımı ve tadımı için kullanılan tanıtım ürünleri bulunmakta.
Ürün Standı:Fuarlarda ve mağazalarda ürünlerininizin tanıtımını yapmak için üretilen cam ve ahşap vitrinler bulunmakta.
Fuar Standı: Fuarlar’da ürünlerinizi tanıtacağınız modüler pratik olan fuar standı çeşitleri olarakta tv panelli, masalı ve alüminyum aksamlı folyo baskılı ürünler bulunmakta.
Örümcek Stand:Organizasyonlarda ve fuarlarda tanıtımınızı yaparken arkanızda firmanızın tanıtımını logosunu ürününün resmini gördüğümüz tanıtım standı bulunmakta.
İlan Panoları:Firmanızı ve ürünlerinizi tanıtan Ya da herhangi bir ilanı asabileceğiniz tanıtabileceğiniz panolar bulunmakta.
Tanıtım Masaları:Ürünlerinizin ve malzemelerinizin tanıtımlarını yapabileceğiniz masalar bulunmakta.

Salkım, reklamı günlük hayatın akışını bozmadan, onun bir parçasıymışçasına yapabilen bir marka olmanın keyfini yaşayarak değil daha çok çalışarak çıkarmaya devam edecektir.

Kaliteli ürün hizmet anlayışıyla size özel çözümler sunan Salkım Reklam her zaman sektörde en iyisi olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.