Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır.
Antalya Salkım Reklam olarak açık hava ve iç mekan baskı işleriniz modern çağın ve sektörün dinamiklerine uygun şekilde yapılıyor. Bugüne kadar reklamın önemi ve gücünü kavramış çok sayıda markanın cephe kaplama, araç giydirme, folyo baskı gibi reklam ve tanıtım işlerini başarıyla uyguladık.

Firmamız dijital baskı teknolojilerini yakından takip ederek her geçen gün müşterilerine yenilik sunmayı kendine ilke edinmiştir.Firmamız üretimini yapmakta olduğu vinil baskı,folyo baskı,one way vision,billboard blue back ve branda baskılarında daima en kalitelisini ve en uygun fiyatı sizlere sunmaktan gurur duyuyor.Sitemizden dijital baskı hakkında daha detaylı bilgi almak için makalelerimiz ve güncel dijital baskı fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.Firmamız herzaman daha iyiye ve daha kaliteli bir hizmet anlayışına hızla koşmaktadır.