Altin Krom Kutu Harf

1 Yorum

Lara şirinyalı mahallesinde Tutya Home için Altın renk sarı krom kutu harf amber renk modül led aydınlatma yaptık. Gold renk paslanmaz krom harflerimızı kompozit üzerine montaj yaptik.

1 Yorum

Yorum Yap

 1. Gökhan EGE
  Reply

  Selamlar

  AJANS YAPIM ANTALYA şeklinde 50cm yüksekliğinde harf yaptıracağız. Sansation isimli fontu kullanmaktayız. Ayrıca birde yuvarlak içinde AY harflerinden oluşan tek pare bir logomuz var. Oda 55cm olacak. Onunda transparan PNG hali mevcut.

  Harfler paslanmaz görünümlü olacak. Et kalınlığı 2 cm olması yeterlidir. Arkasında ışıklı bir panel olacağı için uygulanacağı zemine 1cm daha uzakta duracak şekilde ayaklı olacaklar. Harflerin aynı zamanda kendinden ışıklı olan versiyonu içinde ayrıca bir teklif istemekteyim.

  Eğer uygun fiyat alabilirsem bunun birde 30cm versiyonunu ofisimizin içine koyacağım. İkisi için ayrı ayrı ve ikisi için tek fiyat verirseniz ve bütçemizde tutarsa hemen sipariş almak isterim.

  Gökhan EGE
  gokhanege@hotmail.com
  0532 206 9466

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.