Antalya Araç Kaplama

Antalya Araç Kaplama Firmasıyız.

Araç Kaplama Nedir, Nasıl yapılır, Nelere dikkat Edilmesi gerekir.

Araç Kaplama nın çok çeşidi vardır. Her araç aynı folyo, baskı ve uygulama ile kaplanmaz. Kanallı araçlarda Cast folyo tercih edilmesi gerekli, Günümüzde cast folyo çok maliyetli olduğu için Standart Folyo tercih edilmektedir. Bu uygulamada kanal olan yerler kesilir malzeme sağlam yapıştırılması sağlanır.

Folyo Baskılı olacak olacak ise UV Baskı veya Solvent baskı yapılmaktadır. Uv Baskının fiyatı biraz daha yüksektir ama Daha uzun Ömürlü olmaktadır.

Kasalı araçları folyo kaplama yaparken genellikle laminasyonlu  yapmaktayız. Çünkü araçlar ağaçlara sürtünmeden dolayı baskı çok hızlı yıpranmaktadır.

Folyo kesim araç kaplama seçeneği de vardır. Bu şekilde araç lokal kaplanır. Komple kaplanmaz. Uzun ömürlü olur. Baskı bile olsa Lokal baskı olur.

Araçların ön ve arkasına yazı yazılmaz. Muayeneden geçmez. Eğer yaptırırsanız Tüvtürk  Söküm yapmanızı ister. Ön ve arka genelde Muayene sonunda kaplanır.

Folyo olarak 3M , ORACAL , UNIFOL folyo kullanmaktayız. 2 yıl garantilidir.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Salkım Reklam olarak Antalya Araç Kaplama da kullandığımız malzeme kalitesi, özenle seçmiş olduğumuz kadromuz ile aracınızı özenle kaplıyoruz. Daha fazlası için Lütfen TIKLAYIN.

Kreş Araç Kaplama

Kreş Araç Kaplama

Yorum Yap

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.